OLSZTYN

21 PAŹDZIERNIKA-WYCIECZKA DO OLSZTYNA

Pan dyrektor na ręce opiekuna gazetki szkolnej „Mały Skrzat" przekazał laptop, dyktafon, aparat cyfrowy oraz ksero-kopiarko-drukarkę do redagowania gazetki. Sprzęt ten zakupiono dzięki projektowi z Programu Integracji Społecznej finansowanego ze środków Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. Uczniowie z klas IV-VI dzięki temu projektowi udali się na wycieczkę do Olsztyna 21 października. Tam zwiedzili siedzibę telewizji i radia, przeprowadzali wywiady zakupionym sprzętem. Uczestniczyli w lekcji o przyrodzie w Muzeum Przyrody. Obejrzeli film „Cztery pory roku" w Planetarium oraz zjedli posiłek w Mc Donalds. Opiekunami tej wycieczki były panie: Hanna Skrzek, Marlena Dumkiewicz i Irena Raczkowska. Przewoźnikiem było Biuro Turystyczne PHU „Tramp" z Nowego Miasta Lubawskiego Kazimierza Milewskiego.