11 LISTOPADA

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10 listopada 2009 roku uczniowie z klasy V z wychowawcą panią Ireną Raczkowską przygotowali montaż słowno-muzyczny, na który złożyły się wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Wszyscy uczniowie byli wsłuchani i dołączyli się do wspólnego śpiewu piosenek: „My pierwsza brygada”. Uczniowie w wierszach i piosenkach przekazali cenne informacje na temat 91-szej rocznicy Niepodległości Polski.

Dnia 11 listopada wokół obeliska w Biskupcu zgromadzili się delegacje poszczególnych szkół, aby uczcić Święto Niepodległości. Z naszej szkoły brali udział: pan dyrektor Krzysztof Przybysz, pani Barbara Kołpacka i uczennice z klasy VI Nicola Zalewska, Joanna Karbowska i Patrycja Sowa.