KONIEC ROKU

WITAJCIE WAKACJE!

W dniu 25.06.2010 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010.
Uroczystość poprzedziła Msza św. w Kościele Parafialnym w Ostrowitem. Po Mszy św. uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły. Uroczystości towarzyszyło pożegnanie klasy szóstej przez klasę piątą oraz przez pana Dyrektora i Radę Pedagogiczną. Absolwenci naszej szkoły również pożegnali się wzruszającymi piosenkami i wierszami.
Po rozdaniu świadectw i nagród klasie szóstej oraz listów gratulacyjnych wszystkim rodzicom prymusów naszej szkoły, uczniowie udali się do klas na rozdanie świadectw przez wychowawców klas. Kiedy zabrzmiał ostatni dzwonek wszyscy pożegnali szkołę na dwa długie miesiące.