BEZPIECZNY AUTOBUS

„BEZPIECZNY AUTOBUS"

„Bezpieczny autobus", czyli jak bezpiecznie dotrzeć ze szkoły do domu, to akcja, której nadrzędnym celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły, podniesienie poziomu wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się na jezdni.
Miejscem realizacji jest Publiczne Gimnazjum w Bielicach oraz Szkoły Podstawowe na terenie Gminy Biskupiec.
Uczniowie z klas I-III gimnazjum i uczniowie klas I-VI szkół podstawowych brali udział
w konkursie plastycznym na logo akcji. Ogłoszenie wyników nastąpiło dnia 16 września 2008 roku w gimnazjum.

I miejsce zdobyła nasza uczennica klasy IV
Klaudia Bukowska, a pozostali uczniowie z naszej szkoły zostali wyróżnieni:
Klasa I: Julia Lubańska, Daria Mróz, Jagoda Zalewska, Kacper Kołecki, Weronika Zalewska, Radek Marszałkowski, klasa II: Paulina Gadaj, Marek Bukowski, Jagoda Sulkowska, Dominik Szczech, Szymon Wyżykowski, Dominika Mosiołek, Tomek Met, Grażyna Groszyk, klasa IV: Emilia Tudek, Adam Met, Oliwia Zalewska, klasa V: Sandra Wyżykowska, Paulina Zasuwa, Paulina Dekarska, Sandra Ostrowska, Dominik Zieliński.