FERIE ZIMOWE

FERIE ZIMOWE

W tym roku ferie rozpoczęły się 2 lutego i trwały do 13 lutego. Nauczyciele naszej szkoły
w tym czasie organizowali dla dzieci ciekawe atrakcje. W poniedziałek panie: Hanna Skrzek
i Barbara Kołpacka zorganizowały kino w szkole. Dzieci oglądały filmy np. „Opowieści z Narnii". „Pana Tadeusza. Również rozwiązywały ciekawe zagadki, rebusy z dziedziny matematyki.
Na zakończenie odbył się konkurs z wiedzy z oglądanych filmów. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Następnego dnia panie: Bernadeta Kowalkowska i Danuta Balewska uatrakcyjniły zajęcia dzieciom czytając i oglądając bajki „Braci Grimm". Dzieci grały w gry komputerowe z płyt „Już w szkole, Lekcje z komputerem w nauczaniu zintegrowanym".
Na zakończenie zajęć odbył się konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki". Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci słodyczy, napojów i dyplomów. Kolejne dwa dni dziećmi zajęły się panie: Urszula Tudek, Bożena Makowiecka, Ewa Szurgot, Irena Raczkowska
i Paulina Wrzosek. Dzieci korzystały z komputerów, grały w tenisa stołowego i grały w gry planszowe.