FERIE

GALERIA > ROK 2010-2011

FERIE ZIMOWE

Nasz zimowy wypoczynek w tym roku szkolnym trwał od 24 I 2011 do 5 II 2011. Dla chętnych uczniów szkoła zorganizowała trzy dni zajęć dodatkowych. Były to zajęcia komputerowe, rekreacyjno-sportowe, wyrównawcze oraz różnego rodzaju konkursy. Laureaci konkursów otrzymali skromne nagrody od Pana Dyrektora. W tych dniach wszystkim dzieciom został zapewniony posiłek. W trzecim dniu zajęć odbył się "Bal Zuchowy". Zabawa pod opieką pani Urszuli Tudek była przednia, a jak na karnawał przystało, uczestnicy balu mogli prezentować swoje barwne przebrania.