FERIE ZIMOWE

FERIE ZIMOWE - 2010

Ferie zimowe trwały dwa tygodnie. W naszej szkole dla uczniów nauczyciele organizowali zajęcia rekreacyjno-sportowe i informatyczne. W poniedziałek 25 stycznia uczniowie brali udział w dwóch konkursach: plastycznym i wiedzy o lekturze. Konkurs plastyczny przeprowadziły panie Bernadeta Kowalkowska i Marlena Dumkiewicz. Uczniowie z klas I-III korzystali z komputerów i rysowali w programie Paint "Moja ulubiona pora roku". I miejsce zajął Radek Marszałkowski, II miejsce Dominika Mosiołek, III miejsce Klaudia i Konrad Zasuwa. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i słodycze, pozostali uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodyczami. Uczniowie z klas IV-VI pod opieką pani Hanny Skrzek obejrzeli film pt. "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Po obejrzeniu filmu został przeprowadzony konkurs wiedzy z tej lektury. I miejsce zdobyła Klaudia Bukowska, II miejsce Julia Reikowska, III miejsce Kasia Kamecka i IV miejsce Dominika Załęska.
Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i słodycze. Fundatorem nagród był pan dyrektor Krzysztof Przybysz. Kolejne dni ferii to zabawy na sportowo, zawody w piłkę nożną, czytanie bajek, oglądanie filmów. W drugi dzień odbył się również konkurs plastyczny pt."Zabawy zimowe na świeżym powietrzu", który przeprowadziły panie: Jonata Filich i Barbara Kołpacka. Nasze zuchy w dniach 28-29 stycznia z druhną Urszulą Tudek i Anną Dąbrowską uczestniczyły w rajdzie harcerskim, który odbył się w Nowym Mieście Lubawskim w Ośrodku
Sportu i Rekreacji. Wszyscy uczniowie, którzy w tych dniach przyjeżdżali do szkoły otrzymali drugie śniadanie w postaci drożdżówki i szklanki napoju.

C:\Users\Lidka\Desktop\ostrowite\ObjImage\p057_1_00.jpg
Error File Open Error